Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 15:22

У Закарпатті цьогорічний зимовий сезон обіцяє бути дешевим і доступним


Туроператори чекають на найголовніше – на сніг

Ужгород – Цього року кататися на лижах у горах Закарпатської області буде дешево. Принаймні, так обіцяють туристичні оператори й пояснюють причину здешевлення – фінансова криза. При цьому, кажуть, закарпатці вже замислилися над тим, що різко дешевшає Європа. То що чекає цього року туриста в Закарпатті та на ближніх гірськолижних курортах?

Фінансова криза дала бодай один позитив – відпочивати цієї зими буде дешевше. Так говорять закарпатські туроператори і думають над тим, як знизити ціни. Керівник найбільшого закарпатського готелю-інтуриста Олександр Доктор розказує: якщо минулого року ще з вересня всі місця на новорічно-різдвяні свята в його закладі були заброньовані, то зараз – заледве третина. Подібна ситуація по всій області, тому ніхто зі власників гірськолижних курортів та турбаз ціни не підвищуватиме.

«Що стосується ціни, то за умов фінансової кризи, яка в нашій державі особливо відчутна, підвищувати ціни на послуги у цьому сезоні навряд чи хтось відважиться, і подібні рухи уже були наказані відтоком клієнтів у Криму цього року», – каже Олександр Доктор.

Шале у Австрії чи в Швейцарії тепер дешевше, ніж на Буковелі

Спеціаліст скаржиться, багато чого залежить від держави: якщо знову подорожчає газ та ціни на продукти харчування, то й про тих туристів, які ще мріють про відпочинок взимку, українським бізнесменам доведеться забути. Тим більше, що ціни демпінгує Європа.

«Якщо порівнювати ціни, то падіння цін у Європі відбулося на 20-40 відсотків порівняно з минулим роком. І винайняти шале у Австрії чи в Швейцарії тепер дешевше, ніж на Буковелі», – зазначив Олександр Доктор.

У той же час у Закарпатті цієї зими на туристів чекає багато цікавого: нові готелі, унікальні гірськолижні траси, а ще туристичні маршрути. Приміром, закарпатські спеціалісти розробили Винний туристичний шлях, Військовий, перший у Європі – Медовий. Усім цим туриста зацікавлять, переконують фахівці, було б найголовніше: сніг. Через відсутність останнього за останні три роки практично в усій гірській Європі, окрім найвищих точок, у туроператорів суцільні збитки.

(Ужгород – Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG