Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:21

Україна планує в грудні приєднатися до Енергетичної співдружності ЄС


Президент Віктор Ющенко сподівається на те, що в грудні Україна приєднається до договору про Енергетичну співдружність Європейського Союзу. Про це глава держави сказав, виступаючи на дев’ятій нараді керівників іноземних дипломатичних установ України.

Він також висловив надію на те, що найближчим часом Україна підпише з ЄС угоду про об’єднання енергетичних систем й угоду про спільне небо.

Президент наголосив, що дуже важливим для України є підписання угоди про асоціацію з ЄС, яке повинне відбутися в грудні, і висловив сподівання, що через якийсь час після цієї події буде підписана угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом.

«Завдання номер один – це пiдписати угоду (угоду про асоцiацiю мiж Україною i ЄС), її полiтичну частину», – заявив Ющенко.

7 жовтня Україна і ЄС завершили переговори про приєднання країни до договору про Енергетичну співдружність. Засідання Ради Міністрів співдружності, на якому мають розглянути питання про членство України, заплановане на 18 грудня.

Енергетична співдружність – організація, мета якої полягає в розширенні на південний схід внутрішнього європейського енергетичного ринку.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG