Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 15:42

Ющенко стурбований подіями навколо «Артека»


Президент Віктор Ющенко вимагає від Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України забезпечити об’єктивне розслідування кримінальної справи про розбещення дітей у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Як повідомили у Головній службі інформаційної політики Секретаріату Президента, глава держави мотивує своє звернення до цих відомств неналежним проведенням розслідування цієї справи.

«Правоохоронні органи допускають незрозумілу таємничість ходу розслідування відповідної кримінальної справи, при цьому слідчі органи внутрішніх справ займаються тяганиною, а належний прокурорський нагляд за досудовим розслідуванням відсутній», – сказано в повідомленні.

За словами Ющенка, він ще в липні доручив Генеральному прокурору Олександру Медведьку відреагувати на інформацію матері про зґвалтування її дітей і про неналежне розслідування цієї справи в Дніпровському райуправлінні МВС у Києві.

З огляду на особливе значення цієї справи, Президент вимагає від Генпрокуратури, незважаючи на політичний тиск і шантаж, забезпечити об’єктивність розслідування у відношенні всіх фігурантів цієї справи.

Сьогодні міністр внутрішніх справ повідомив, що ще в квітні цього року в справі про розтління двох неповнолітніх дітей, які відпочивали в «Артеку», висунуто звинувачення і затримано батька цих дітей, а троє працівників дитячого центру проходять у справі як свідки, але прокуратура дала дозвіл на проведення у них обшуків.

Луценко повідомив, що звернувся до Президента з проханням, щоб він доручив Державному управлінню справами, у підпорядкуванні якого перебуває «Артек», усунути цих трьох працівників від виконання службових обов’язків на час слідства.

Керівництво дитячого центру звинувачення відкидає. А директор «Артека» закликав Президента відсторонити Луценка від виконання обов’язків.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG