Доступність посилання

ТОП новини

Попередньою причиною пожежі на складі хімікатів у Криму є самозаймання – МНС


Пожежу на складі отрутохімікатів у 15 кілометрах від Джанкоя (Крим) у районі станції «Отрадне» ліквідовано, її попередньою причиною називають самозаймання.

За повідомленням помічника начальника Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій в Криму Володимира Іванова, сьогодні вдосвіта «стався удар, часткове руйнування складу, самозаймання хімічних речовин». На складі зберігалися різні отрутохімікати, одним із них був пестицид, до складу якого могли входити елементи магнію.

У ліквідації пожежі взяли участь 44 працівники МНС, 16 одиниць спецтехніки. Крім того, до робіт залучили пожежний потяг, він забезпечував рятувальників водою.

Площа пожежі становила близько 600 квадратних метрів.

У повітрі присутній запах хімічних речовин. Фахівці проводять спеціальні та експрес-аналізи. «Вони показують, що в повітрі не перевищена гранично допустима концентрація (ГДК) хімічних речовин. Страшного нічого немає. Безпосередньо у складі було перевищено ГДК», – зазначив помічник начальника МНС Криму.

Уточнюється інформація про кількість ядохімікатів, що зберігаються на складі . «До 400 тонн», – сказав Володимир Іванов.

Хімречовини там були з часів Радянського Союзу. «Зберігалися як навалом, так і в мішках, бочках із 60-70-х років», – повідомив помічник начальника МНС Криму.
XS
SM
MD
LG