Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко обіцяє навести порядок у структурах влади


Президент Віктор Ющенко заявляє про намір навести порядок у владних структурах.

Про це він заявив під час святкування 360-річчя створення Української козацької держави в суботу в Чигирині, що на Черкащині.

«Я хочу навести порядок у владі, я хочу очистити нашу землю від недоторканності політиків», – наголосив Президент.

Звертаючись до присутніх, яких прийшло кілька тисяч, Віктор Ющенко зазначив: «ми маємо разом стати на захист української держави». Президент нагадав, що є ініціатором нової редакції Конституції України і сподівається, що українські громадяни підтримають її.

Щодо відродження стародавньої гетьманської столиці в Чигирині, президент зауважив: «Дорога кожного українця до свого серця лежить через Чигирин».

Він нагадав, що в Україні раніше відродили Батурин. А цього разу відроджується столиця української доблесті – Чигирин. Віктор Ющенко наголосив, що національна ідея завжди починається з відродження історії.

Відкриття першої черги історико-архітектурного комплексу «Резиденція Богдана Хмельницького» Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» глава держави розцінив як подію, через яку нація дізнається про свою історію.

«Це святі сторінки нашої історії, і, переконаний, по цих сторінках навчатиметься не одне українське покоління», – заявив Президент, зауваживши, що свобода України, державність починалися саме звідси.
XS
SM
MD
LG