Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 04:36

Ющенко видав указ про проведення виборiв в Українi


Президент Віктор Ющенко доручив центральним органам влади, Раді міністрів Криму, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування сприяти проведенню чесних і відкритих виборів Президента в Україні.

Про це йдеться в указі глави держави, оприлюдненому сьогодні на офіційному сайті Президента.

Зокрема, органам влади доручено не допустити під час підготовки і проведення виборів будь-якого незаконного втручання у виборчий процес, проявів адміністративного тиску, упередженого ставлення до кандидатів на посаду Президента, використання посадовими особами службового становища для підтримки окремих кандидатів.

Президент також доручив забезпечити створення належних умов для здійснення виборчими комісіями їхніх повноважень.

Крім того, органи влади мають гарантувати рівні умови для роботи засобів масової інформації для об’єктивного висвітлення виборчого процесу, надання ЗМІ необхідної інформації про підготовку і проведення виборів.

Мiнфiну глава держави доручив забезпечити фiнансування пiдготовки та проведення чергових виборiв глави держави.

Мiнiстерству внутрiшнiх справ, Службi безпеки, Радi мiнiстрiв Криму, обласним, Київськiй та Севастопольськiй мiським державним адмiнiстрацiям Президент доручає вжити заходiв для дотримання громадського порядку i безпеки пiд час виборчого процесу.

Сьогодні в Україні розпочалась кампанія з виборів Президента, які відбудуться 17 січня 2010 року.

Recommended

XS
SM
MD
LG