Доступність посилання

ТОП новини

Політики-ляльки упали в ціні


Львівський аукціон «Політики продаються – купи свого політика!»

Львів – У Львові на площі Ринок у перший день початку президентської кампанія відбувся театралізований аукціон «Політики продаються – купи свого політика!» Головна мета акції-привернути увагу людей до продажності в українській політиці. Найбільше заплатили за ляльку-мотанку, прообраз київського мера, 51 гривню 50 копійок при стартовій ціні 3 копійки.

За 51 гривню продали ляльку, що уособлювала Юлію Тимошенко, за ляльку в образі Віктора Януковича заплатили 36 гривень, а найдешевше продали, за 11 гривень, ляльку під іменем Інни Богословської.

Пішла з молотка за 26 гривень і «Чорна скринька», набір «зроби сам», з якого можна змайструвати ляльку власного політика-
Ляльки-політики розійшлись з аукціону швидко, але дешево.
націоналіста.

Політики купуються і продаються

Представники громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес», які ініціювали аукціон, власноруч виготовили 8 ляльок – мотанок, які уособлювали українських політиків. Імена визначали згідно рейтингу їхньої популярності.

«Це просто найяскравіші політики, які найбільше світяться і всього чудять. Це Янукович, Тимошенко, Ющенко, Яценюк, Луценко, Черновецький, Богословська, Вітренко», – розповів один з ініціаторів дійства.

Керівник громадської організації Андрій Бень зазначив, що аукціон вони присвятили початку виборчих перегонів. Це час, коли політики продаються і купуються, а на свою рекламну кампанію використовують бюджетні гроші.

«Ляльки-мотанки – це українські обереги. Ми хочемо чистоту і світло привнести у політику. Їх роблять з чистими помислами, гарним настроєм і це ми хочемо передати в українську політику, щоб врешті в нашій країні стало жити краще», – каже Андрій Бень.

«Вибори без вибору», – вважають львів’яни

На сьогодні, за різними соціологічними прогнозами, львів’яни, як і виборці по області загалом, не знають, кого з кандидатів у Президенти вони підтримають у січні. «Це вибори без вибору», цю думку довелось чути найчастіше від тих, кого опитала на вулицях Львова:

Я, якщо й піду на вибори, то голосуватиму проти всіх. Мені приємно, що є високий рейтинг тих, хто голосуватиме проти всіх, політики побачать свій результат, що натворили у державі.

Зараз вибору нема. Ніхто з них нічого не зможе, збудувати таку державу, про яку я мрію. Піду і проголосую проти всіх.

Я піду голосувати. Вибору немає, немає за кого голосувати. Але треба щось робити, не можна лишити тих, хто є. Я буду голосувати за Тимошенко, але сподіваюсь, що прийде нове покоління і зможе пробити бізнесове коло тих, хто тримає владу.

Ще не визначився, нема за кого фактично голосувати.

Піду обов’язково і тільки за Ющенка, бо це український Президент, він так багато всього зробив для українців.

Що я думаю, про ці вибори? Вибору як такого нема. Всі політики показали своє обличчя.

Такі думки домінують серед львівських виборців на початку президентської кампанії. Чи зміняться їхні погляди? Це, мабуть, залежатиме від розвитку подій у державі.

(Львів – Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG