Доступність посилання

ТОП новини
21 Вересень 2018, Київ 08:45

Нові видання Надії Степули та Павла Вольвача


Надія Степула

Київ – Сьогодні у Києві свої поетичні збірки презентуватимуть письменники та водночас журналісти «Радіо Свобода» Павло Вольвач та Надія Степула. У книгах «Триб» та «Сім дощів» зібрані останні поетичні новинки авторів.

Нові збірки Павла Вольвача та Надії Степули вперше презентували місяць тому на Львівському форумі видавців. «Триб» та «Сім дощів» представляли тоді серію «Зона Овідія» видавництва «Факт». Саме цей цикл видавці уже охрестили поезією для вибагливого й інтелектуального читача. Нині збірки презентуватимуть у Києві. Бо саме Київ, за словами авторів, справив неабиякий вплив на їхню найновішу поезію.
Павло Вольвач


Кілька років тому поет Павло Вольвач вразив літературознавчу спільноту України романом «Кляса», у якому описувалися реалії індустріального Сходу на прикладі рідного авторові міста Запоріжжя.

Водночас остання поетична збірка вже потрапила до так званого «київського» періоду – розповідає Павло Вольвач: «Це вже вірші, які підсумовують певний період столичний. У них я відкривав якусь іншу територію, і маю надію, що відкрив. Іншу геопоетику, бо справді, Київ – не Запоріжжя. У збірці відбувається осмислення міста «крізь місто». І я сподіваюся, що у цій збірці що є новою, основні мої поетичні риси все ж залишилися незмінними».

Урбаністичні мотиви спостерігаються і у збірці поетеси та публіциста Надії Степули. До речі, післямову до «Семи дощів» написав відомий український письменник Олесь Ульяненко. За словами Надії Степули, у збірці переважає філософська лірика.

«Ці вірші – це підсумок того часу, який минув від видання останньої збірки у 2006-му. Сім дощів – це не лише як опади, це дощі, присутні у пейзажі душі, у пейзажі міста, світу, життя в цілому, а також ті асоціації, які вони викликають», – каже Надія Степула.

Презентація збірок відбудеться у Будинку письменників України.

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG