Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко назвав умови підписання закону про вибори


Президент Вiктор Ющенко пiдпише змiни до закону про вибори глави держави в тому разi, якщо всi зауваження Конституцiйного Суду будуть врахованi. Про це заявив заступник голови Секретарiату Президента, представник Президента в парламентi Iгор Попов.

«Якщо щось так трапиться, i якесь чергове НЛО в черговий раз пролiтатиме, i знов туди (у закон про вибори Президента) напхають нових норм, якi створюватимуть перевагу одному кандидатовi, або кiльком кандидатам, i не створюватимуть переваг для iнших кандидатiв, то Президент знову повертатиме цей закон на доопрацювання», – наголосив Попов.

Водночас, за його словами, у Президента значно бiльше зауважень до цього закону, нiж вiн їх висловив. До того ж не всi зауваження i не всi норми цього закону, ухваленого парламентом, можна було оскаржити в судi, оскiльки деякi з них не суперечать Конституцiї.

«У закону є ще деякi недолiки. Проте з ними ми вже боротимемося пiд час виборчої кампанiї», – заявив вiн, додавши, що всi цi дiї будуть спрямованi на те, щоб проводити чесну виборчу кампанiю.

У вiвторок Конституцiйний Суд визнав неконституцiйними низку положень нової редакцiї закону про вибори Президента України.

Сьогодні спікер Володимир Литвин доручив профільному комітету вивчити рішення КСУ і, врахувавши його висновки, внести відповідні пропозиції на розгляд Ради, щоб депутати змогли розглянути їх наступного пленарного тижня.
XS
SM
MD
LG