Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:18

Ющенко закликав бізнес активніше допомагати дітям-сиротам


Про це глава держави сказав, виступаючи на п’ятій всеукраїнській нараді «З любов’ю та турботою до дітей».

Президент зауважив, що за останні чотири роки багато що зроблено в питанні посилення захисту прав і надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування.

Він запропонував присутнім обговорити шляхи подальшого посилення боротьби з подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім`ї, посилення державної підтримки та підвищення соціального престижу усиновлення, підвищення ефективності діяльності і першочергових завдань влади у цій сфері.

Ющенко наголосив, що потрібно говорити не лише про роль держави в цьому процесі.

«Держава може зробити дві речі: сформувати, підтримати школи-інтернати, дати більш-менш належне фінансування», – зауважив Президент.

Він наголосив на необхідності підвищення ролі суспільства, й особливо духовенства у питанні виховання дітей, взяття шефства над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленим батьківського піклування.

Особливу увагу Ющенко приділив ролі бізнесу у підтримці дітей-сиріт. Він переконаний, що в тому числі великий бізнес має взяти шефство над тією чи іншою територією, на якій проживають сироти. Він нагадав, що держава розробила з цього приводу спеціальну програму.

«Не все вдалось в цій програмі, десь відсотків десять бізнесу, але я вже не хочу називати його бізнесом, які не зробили жодної фінансової допомоги – це ті люди, які з депутатськими мандатами (чомусь так трапилось), найменше відреагували на цю проблему. Це ті, які володіють половиною землі на території Київської області як приватні особи. Вони, на жаль, ні копійки не дали, але я думаю, що над ними ще буде суд», – зауважив Президент.
XS
SM
MD
LG