Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко очікує миттєвої реакції від ГПУ щодо «педофілів з мандатами»


Президент України Віктор Ющенко прогнозує, що через декілька тижнів народних депутатів, причетних до скандалу з розбещенням дітей, доведеться шукати через Інтерпол.

Про це глава держави сказав, виступаючи на п’ятій Всеукраїнській нараді «З любов’ю та турботою до дітей».

Ющенко зауважив, що сьогодні на вищих щаблях державної влади «ми маємо, вибачте, педофілів – людей, які наносять колосальну шкоду нашій моралі, нашому вибору, але, на жаль, вони сьогодні з мандатами».

«Я думаю, їх чекає доля Лозінського, те ж саме політичне прикриття, і через декілька тижнів ми будемо їх шукати через Інтепол», – заявив Ющенко.

Він наголосив, що на сьогодні Генеральна прокуратура не проводить ефективних, якісних і чітких дій. «Бо ми дивимось на цього народного депутата, як на небожителя. Санкції на притягнення його до відповідальності потрібно у Господа Бога просити. А не керуватися національним законодавством. Ось і граємо в гру, яка, Олександр Іванович, як і з Лозінським, якого випустили, якого прикрила політична сила... Тепер серія номер два – з педофілами», – сказав Президент.

Ющенко наголосив, що очікує миттєвої реакції від Генеральної прокуратури, щоб українське суспільство побачило ефективність роботи відомства, «яке може за шкірку поставити цих людей до відповідальності».
XS
SM
MD
LG