Доступність посилання

ТОП новини

В оточенні Ющенка хочуть скинути Тимошенко – Матвієнко


Представники оточення Президента Віктора Ющенка хочуть відправити у відставку уряд Юлії Тимошенко.

Про це заявив депутат від НУ-НС Анатолій Матвієнко в ефірі 5 каналу, повідомляє «Українська правда».

«Хтось наполягає на сценарії якоїсь тимчасової коаліції з Партією регіонів. Хтось хоче йти неправовим шляхом. Скажімо, відправити уряд Тимошенко у відставку і призначити незаконно тимчасових виконуючих обов’язків», – зазначив він.

«Я цієї всієї гри не розумію. Це аморальщина, яка, у тому числі, проростає від певного оточення Ющенка, що мені дуже не подобається», – сказав депутат.

Коментуючи ситуацію щодо збору підписів за відставку лідера фракції НУ-НС Миколи Мартиненка, Матвієнко заявив: «У пана Мартиненка була певна конфліктна ситуація з низкою депутатів, і вони збирали підписи за його відставку ще весною цього року».

«Очевидно, я так розумію, ці підписи хтось просто вдало зібрав», – додав депутат.

«Мені здається, що можна збирати підписи про намір. Але якщо ви зібрали вже 38 підписів, то зберіть цих 38 чоловік, запросить всю фракцію, оголосіть, що у вас є 38 підписів, складіть протокол і відправте його», – сказав Матвієнко.

Відповідаючи на питання, чи можуть цих людей зібрати, він сказав: «Я думаю, що можуть зібрати. Але я тоді маю право голосу на цій фракції, і мої аргументи, що це просто дурня, і ні що інше. Зараз цим колотитися не варто. Але якщо ви хочете, то сформулюйте, яка мета».

«Були натяки з Секретаріату Президента особисто мені, чи є можливість, щоб Мартиненко не говорив нічого проти Президента, оскільки Президент є почесний голова партії Наша Україна. Я порадив – зустріньтеся з Мартиненком», – заявив депутат.

«Я вважаю, що це абсолютно справедлива претензія. Ми маємо бути відповідальними, як би там наші дороги не розійшлися, але ми прийшли в одній фракції», – сказав Матвієнко.
XS
SM
MD
LG