Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 00:41

Ющенко йде на вибори, щоб лише чорнити Тимошенко на користь Януковича – Кравчук


Колишній президент України Леонід Кравчук вважає, що чинний глава держави Віктор Ющенко йде на президентські вибори як технічний кандидат лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Про це, як повідомили у прес-службі Кравчука, він сказав сьогодні на брифінгу.

Він зазначив, що Ющенко «розпочав свою передвиборну кампанію «дивно»: будучи чинним Президентом, заходився звинувачувати в недоліках всіх і кожного навколо, забуваючи про власну відповідальність».

«Я дивлюся на його риторику, і те, як він стартував в кампанії, і хочу сказати, що Ющенко, як це не сумно, перетворився в помічника Януковича, фактично він перетворився в технічного кандидата. Як я собі бачу з його діяльності, його завдання є чорнити Юлію Тимошенко щоденно, і таким чином не давати їй перемогти», – вважає Кравчук.

Він наголосив, що зібрав прес-конференцію, «аби захистити конституційну посаду Президента, адже завдяки діям і промовам Ющенка статус Президента знижується до нуля».

«Він не принижує когось, він принижує посаду, статус Президента. Мені прикро, що за мовою і культурою він перетворився на технічного кандидата Януковича, він думає і діє так само», – сказав Кравчук і додав: «Я бачу, що створюється справжній фронт технічних кандидатів боротьби проти Тимошенко».
XS
SM
MD
LG