Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2019, Київ 06:31

Історичні міфи від кремлівських ідеологів, «смішні» податкові декларації кандидатів, таємниці мільйонів Януковича (Огляд преси)


Київ – Система радянських історичних міфів отруює нинішній український соціум, гальмує його розвиток, дезорієнтує свідомість громадян, стверджує дописувач газети «День». Яскравий приклад того, на думку автора, жупел «націонал-екстремізму». На думку «вічно вчорашніх» лівих фундаменталістів, всі біди й проблеми України саме від «націоналізму», що нібито вже «прорвався до влади» і творить свої злочинні справи. Тут же з неприхованою ностальгією згадуються чисті й високі принципи «інтернаціоналізму», які панували за мало не благословенних часів ідилічної «дружби народів». Чи так це? І що таке «інтернаціоналізм» в інтерпретації вищих функціонерів та ідеологів з «білокам’яної»? Відповіді, базовані на конкретних історичних фактах, автор пропонує у статті «Кремлівські «інтернаціоналісти»-русифікатори».

Деякі кандидати у президенти вже оприлюднили свої декларації про доходи, які у журналістів газети «Вечірні вісті» нічого, окрім посмішки, не викликали. Виявляється, мільйонер Тігіпко їздить у метро, а Богословській ніде жити… І хоча зареєструватися встигли ще далеко не всі потенційні учасники перегонів, посміятися вже є над чим, переконані газетярі. Іронічні замітки – у статті «По ранжиру шикуйсь!»

«Таємниця його мільйонів» – у публікації під таким заголовком газета «Сегодня» підраховує статки В.Януковича і розповідає про причини фінансових розбіжностей у двох деклараціях за минулий рік на суму, що перевищує півтора мільйона гривень. Виявляється, лідер регіоналів «забув» про подарунок, який оцінює в таку кругленьку суму. А ще журналісти видання не можуть збагнути, звідки у Януковича з’явилися гроші не лише на купівлю будинку у Міжгір’ї, але й на дорогу квартиру на Оболонській набережній у столиці.

«Чиста енергія – це наше майбутнє», – не втомлюються повторювати екологи, постійно обнародуючи дані із забруднення повітря, спричиненого викидами. У мріях ентузіастів на дорогах їздитимуть автомобілі, які працюють від електрики. Автомобільні компанії наввипередки представляють експериментальні моделі електромобілів. А ось на українських дорогах подібні автівки могли з’явитися ще 15 років тому. Про те, чому цього не сталося, йдеться у газеті «Нова».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG