Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 08:30

Уряд посилює контроль за перетином кордону


Кабінет Міністрів посилив контроль за перетином кордону громадянами у зв’язку з епідемією грипу A/H1N1. Про це повідомила прем’єр Юлія Тимошенко після позачергового засідання уряду.

«Що стосується перетинання кордону, усе буде максимально посилено, у багато разів буде збільшено персонал, який контролюватиме перетинання кордону іноземними громадянами», – сказала вона.

При цьому прем’єр також повідомила, що буде здійснюватися швидкий тест-контроль тих осіб, в яких будуть ознаки застудних захворювань, на кордоні.

Крім того, Тимошенко закликала населення мінімізувати своє пересування територією України у зв’язку з епідемією. За її словами, готується спеціальне інформаційне звернення до громадян.

«Буде звернення до всіх людей мінімізувати пересування територією України, мінімізувати будь-які збори й будь-які поїздки», – сказала Тимошенко.

При цьому прем’єр закликала громадян при перших ознаках застуди негайно звертатися до лікарів.

Сьогодні Кабінет Міністрів запровадив заборону на проведення масових заходів і канікули в навчальних установах на 3 тижні.

Міністерство охорони здоров’я оголосило епідемію грипу A/H1N1 в Україні, а Кабмін запровадив карантин у дев’яти областях.

Recommended

XS
SM
MD
LG