Доступність посилання

ТОП новини

В Україні вже захворіло понад 154 тисяч осіб, померло 48 – Ющенко


В Україні станом на суботу, 31 жовтня, на грип та ГРВЗ захворіло 154,2 тис. осіб, померло 48 хворих, з них двоє дітей, повідомив Президент Віктор Ющенко у Львові під час наради щодо стану захворюваності на грип та ГРВІ.

Раніше у суботу міністр охорони здоров’я повідомив, що померло від ускладнень 34 людини – всі вони перебували на заході держави.

При цьому йдеться про хворих чи померлих на всі різновиди гострих респіраторних вірусних інфекцій, разом узяті.

Про епідемію нового штаму грипу оголосив у п’ятницю міністр охорони здоров’я України Василь Князевич.

Уряд на три тижні закриває всі навчальні заклади і забороняє проведення масових заходів.

Відкриваючи позачергове засідання Кабінету міністрів, Юлія Тимошенко у п’ятницю повідомила, що влада запроваджує карантин у дев’яти західних областях України.

Віктор Ющенко звернувся до політиків з вимогою припинити спекуляції на темі епідемії грипу. А ЗМІ він закликав публікувати лише правдиву інформацію і не нагнітати паніки.

Як повідомляє сайт голови держави, Віктор Ющенко на нараді у Львові висловив сподівання, «щоб ми через 5-7 днів могли звітувати, що та хвиля захворювання на грип та ГРВЗ, з якою ми зіткнулися поки що кількох західних областях країни, що через 5-7 днів ми маємо успіхи в подоланні цієї хвилі. Що ситуація повернута на контроль. Що приріст хворих скоротився, а потім і призупинився, що всі мобілізаційні ресурси, які є (від міністерств, відомств до можливостей місцевої влади) використані – без політики, піару, зайвої метушні. Просто сказати, що ми можемо працювати як відповідальні люди для власної нації».

Президент доручив встановити єдиний режим звітності про захворюваність, при цьому дані мають узгоджувати Міністерство охорони здоров’я та Головний державний санітарний лікар України.
XS
SM
MD
LG