Доступність посилання

ТОП новини

В Україні 14 випадків нового грипу – Тимошенко


В Україні станом на вечір суботи підтверджено вже 14 випадків захворювання на новий грип, заявила Прем’єр-міністр у своєму телезверненні до українців у суботу ввечері.

За словами Юлії Тимошенко, ці дані встановлені офіційно.

При цьому, наголосила вона, далеко не всі гострі респіраторні захворювання можна ототожнювати з новим грипом: від початку року в Україні захворіли на грип 178 тисяч осіб, але нинішній новий пандемічний грип підтверджений тільки в 14.

Прем’єр закликала громадян користуватися медичними масками, не брати участі в жодних масових заходах, де збирається велика кількість людей, і за перших симптомів захворювання, таких, як висока температура чи сухий кашель, негайно звертатия до найближчої лікарні. «Кожна година при цьому захворюванні має вагу», – наголосила Тимошенко.

Раніше в суботу Президент Віктор Ющенко заявляв, що в Україні станом на цей день на різноманітні різновиди грипу та гострих респіраторних вірусних захворювань захворіло понад 154 тисячі осіб, а померло 48 хворих, із яких двоє дітей.

Іще раніше того ж дня міністр охорони здоров’я Василь Князевич повідомляв, що від ускладнень померло 34 людини, всі на заході України.

Міністерство охорони здоров’я наразі офіційно підтверджувало смерть від нового грипу в Україні тільки однієї людини.
XS
SM
MD
LG