Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 19:45

«Несподівана» поява в Україні епідемії грипу. Столичний план побудови готелів до Євро-2012 нереальний? Чиновник – «найзапекліший» друг українських аграріїв (огляд преси)


Київ – Те, що відбувається нині в Україні, нічим іншим, як масовою історією, назвати не можна, стверджує газета «Діло». Газетярів дивує, чому грип застав несподівано українських чиновників. Чи не тому, що в Україні немає ефективної системи збору, обробки та оприлюднення такої інформації? Можливо, на папері вона і є, але на практиці не спрацьовує, особливо в нестандартних ситуаціях. У будь-якому разі, підсумовує видання, грип-2009 іще раз демонструє, що, недооцінюючи роль інформаційної політики, держава Україна добровільно перетворює себе з суб’єкта на об’єкт глобального інформаційного суспільства, з дивною регулярністю програючи інформаційні битви і на внутрішньому, і на зовнішньому фронтах. І якщо в цьому напрямку нічого не робити, наступати на граблі українці будуть часто і боляче. Заголовок статті – «Грип зірве маски з багатьох великих начальників».

Уперше за тривалий час епідемія грипу неймовірно налякала людей. Чи виправдана така паніка? Як пише газета «Нова», в цьому питанні краще вже перегнути палицю, аніж щось проґавити. Але з іншого боку, запобіжні заходи в Україні – найкрутіші в Європі. Скажімо, в Британії, де ситуація з грипом найгірша, до превентивних заходів, подібних до українських, не вдавалися. Там обмежилися лише кампанією вакцинації. Більше про адекватність методів боротьби з недугою розмірковується в статті «Грипозні міфи і сувора правда».

У цьому ж числі газета «Нова» стверджує, що план забудови столичних готелів до Євро-2012 не реальний. Ділянки надають навіть у парках, однак там замість готелів виростуть чергові торговельні центри та офіси. Під галас про футбольний чемпіонат команда Черновецького проведе наймасштабніший в історії міста «дерибан» землі. Про це стверджується в публікації «Земля під готелі – ширма для крадіжок».

Українські аграрії, «проштовхуючи» своє зерно за кордон, вимушені боротися з… власними ж чиновниками, стверджує газета «Україна молода». Видання пише, що під прогнози аналітиків, що у перспективі виробництво продуктів харчування стане найвигіднішим бізнесом у світі, український хлібороб намагається звести свій власний дебет із кредитом і розуміє, що нині про прибутки говорити завчасно. Натомість треба вкладати, вкладати і ще раз вкладати. І при цьому … боротися за своє право фінансувати розвиток галузі. Конкретні приклади – у матеріалі «Зерно на воді».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG