Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко обіцяє оплатити медикам понаднормову роботу


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила Міністерству охорони здоров’я оплатити медикам понаднормову роботу в дев’яти областях, у яких оголошений карантин у зв’язку з епідемією грипу. Про це йдеться в повідомленні управління зі зв’язків зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів.

Під час наради в Івано-Франківську Тимошенко доручила МОЗ скласти додаткові графіки оплати праці медикам цих областей. При цьому прем’єр висловила подяку всім лікарям країни, які працюють у цілодобовому режимі.

Крім того, голова уряду наголосила, що концепція поведінки на час епідемії грипу: максимально обмежити контакти людей і переконати їх не займатися самолікуванням. Назвавши небезпечними одноразові захисні маски, глава уряду заявила, що на одну людину необхідні дві багаторазові марлеві пов’язки, які слід роздавати безкоштовно.

Вона закликала керівництво областей мобілізувати виробничі потужності для пошиття 95 мільйонів пов’язок.

30 жовтня Кабмін запровадив карантин в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій областях у зв’язку з епідемією грипу.
XS
SM
MD
LG