Доступність посилання

ТОП новини

Європа врятує Україну від газових боргів? Від чого залежить 70% здоров’я людини? (Огляд преси)


Київ – Чим ближче до нового року, тим «вища напруга» у газовій трубі, яка об’єднує і водночас роз’єднує Україну та Росію. Свідчення цього – нещодавня превентивна піар-кампанія на увесь світ від керівництва РФ, якезаявило, що Україна не спроможна зробити черговий газовий платіж. Як стверджує експерт газети «День», наодинці Україні з проблемою «качай або плати» не впоратися. Все залежатиме від позиції європейських країн і компаній, які також істотно знизили споживання газу і, згідно з договорами, повинні у зв’язку з цим платити величезні штрафи. Якщо позиція Європи буде активною, тоді і в України з’являються шанси. Заголовок статті «Газ і репутація».

В цьому ж числі «День» знайомить читачів з порадами психологів, які радять налаштуватися на позитив навіть в умовах епідемії. Фахівці переконують, що 70% здоров’я людини залежить від того, як вона психологічно себе налаштовує. Публікація називається «Паніка шкідлива, як… грип».

«Страх розженуть дзвони» - у статті під таким заголовком газета «Україна молода» розповідає, що рятувати Україну від напасті взялися священики та біоенергетики. Скажімо, у Тернополі, де багато церков (понад тридцять!), запропонували полікуватися дзвоновою терапією. І деякі науковці погоджуються, що в цьому є сенс. Вчені, які вивчали благотворний вплив дзвонів православних храмів, установили, що дзвін працює як генератор енергії в ультразвуковому діапазоні, а вібрації його звуку чинять руйнівну дію на хвороботворні бактерії. Відтак дзвони здатні на рівні мікрочастин руйнувати віруси грипу, жовтухи та інших інфекцій і перешкоджати поширенню епідемій.

В аптеках немає елементарних засобів захисту від грипу, зате наркотики продаються шаленими темпами – асортимент такий, що, як пише газета «Нова», колумбійські наркобарони позаздрили б. А влада і міліція не лише заплющують на це очі, але й опікають. Скажімо, правоохоронці «кришують» аптечні кіоски, забезпечують їх клієнтурою, а Міністерство охорони здоров’я видає ліцензії фармзаводам, які випускають знеболюючі наркотики (на кшталт трамадолу), в таких кількостях, ніби почалася війна. Власники ж цих підприємств обіймають високі чини і сидять у парламентських кріслах. Про це стверджується у матеріалі «Наркобізнес під дахом влади».

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG