Доступність посилання

ТОП новини

Лукашенко: Бiлорусь i Україна не дружать проти третiх країн


Президент Бiлорусi Олександр Лукашенко заявляє, що розвиток повномасштабної спiвпрацi з Україною не спрямований проти iнтересiв iнших країн.

«Якщо комусь не дуже сподобається, що ми з вами зустрiчаємося, то це його проблеми. Ми не дружимо проти когось, ми тiльки хочемо, щоб нашi люди жили дружно i в достатку», – сказав Лукашенко сьогодні в Києвi пiд час зустрiчi з Президентом України Вiктором Ющенком.

Глава Української держави висловив сподівання, що пiд час українсько-бiлоруських переговорiв будуть вирiшені проблемнi питання мiж двома країнами, зокрема питання демаркацiї українсько-бiлоруського кордону.

«Цей вiзит буде надзвичайно змiстовним», – заявив Ющенко. За його словами, питання, якi необхiдно вирiшити пiд час переговорiв «не такi вже простi», зокрема питання «щодо оформлення наших кордонiв».

Глава Української держави зустрів свого білоруського колегу на площі перед Секретаріатом Президента.

Після церемонії зустрічі в Будинку Городецького розпочалася зустріч глав держав у форматі «віч-на-віч», після закінчення якої відбудеться офіційна церемонія підписання українсько-білоруських документів.
XS
SM
MD
LG