Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 22:09

Медведєв: Росія використає армію за кордоном лише за крайньої необхідності


Президент Росії Дмитро Медведєв обіцяє, що закон про використання армії за межами країни застосовуватиметься «лише у разі крайньої необхідності».

«Сьогодні у нас з правової точки зору немає проблем. Звичайно, такого роду рішення носять абсолютно надзвичайний характер, і, природно, ухвалюватимуться лише у разі крайньої необхідності», – сказав Медведєв на зустрічі з членами Ради палати Ради Федерації.

За його словами, недавній досвід Росії показав, що правовий механізм для таких дій повинен бути. «Ми виходимо з принципу, що наші громадяни мають бути захищені у будь-якій точці земної кулі і відчувати за собою захист нашої держави», – наголосив російський президент.

Схвалені в Росії поправки до закону «Про оборону», передбачають, що формування збройних сил Росії можуть оперативно використовуватися за межами території Росії для вирішення таких завдань: відбиття нападу на російську армію або інші війська, дислоковані за межами території РФ; відбиття або запобігання агресії проти іншої держави; захист громадян Росії за кордоном; боротьба з піратством і з метою забезпечення безпеки судноплавства.
XS
SM
MD
LG