Доступність посилання

ТОП новини

США планують передати Україні вакцину проти грипу А/Н1N1


Сполучені Штати ініціюють передачу Україні 930 тисяч доз вакцини проти грипу А/Н1N1 у грудні цього року, повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

Це перша фаза ініціативи, за якою США планують передати 10% свого національного резерву вакцини проти вірусу грипу А/Н1N1, як тільки вона стане доступна, спеціальній ініціативі з вакцинації під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Загальна кількість вакцин, які мають намір передати ВООЗ, становитиме близько 25мільйонів доз, орієнтовна ринкова ціна яких становить 10 мільйонів доларів.

Крім того, уряд США, за даними посольства, готовий передати Україні супровідні матеріали для щеплень, такі як шприци, голки, упакування для безпечного знищення використаних засобів, а також технічно сприяти плануванню імунізації, логістиці, транспортування вакцини, провести тренінги для медперсоналу й підготувати інформаційні матеріали в підтримку компанії вакцинації.

Американці також готові допомагати Україні під час спалаху епідемії грипу за програмою зменшення бактеріологічної загрози.

Зокрема, США пропонує Центральній санітарно-епідеміологічній станції України обладнання й видаткові тестові матеріали для поліпшення її діагностичних можливостей і здатності реагувати на ситуацію, що склалася.

Допомогу Україні готові надати або вже надали Ізраїль, Грузія, Словаччина, Польща, Ліван, Угорщина, Естонія, Індія, Росія, Австрія, Китай.
XS
SM
MD
LG