Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 05:12

Керівництво Вищого адмінсуду перешкоджає перевірці рахунків Пасенюка – голова СБУ


Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявляє, що керівництво Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) перешкоджає слідчій групі у складі співробітників СБУ, Генеральної прокуратури і Нацбанку здійснювати перевірку рахунків глави Вищого адмінсуду Олександра Пасенюка.

Про це Валентин Наливайченко повідомив журналістам у суботу.

На уточнююче запитання, чи не проводилася ця перевірка в рамках заяв екс-глави Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича, Наливайченко відповів: «Це окрема справа, я б так її назвав. Вона – фактова. Поки що, доки не буде задокументовано в бухгалтерії, у самому приміщенні те, що визначив слідчий, те, що необхідно зареєструвати... Але робота триває. І ми залучили Нацбанк. Тобто, діятимемо згідно із законом».

24 жовтня тижневик «Дзеркало тижня» з посиланням на свої джерела повідомив, що СБУ надіслала до НБУ листа про необхідність перевірки всіх банківських рахунків і депозитів, відкритих в українських фінансових установах на ім'я голови ВАСУ.

Перевірка рахунків Пасенюка, як зазначав часопис, імовірно, відбудеться в рамках оперативної справи, порушеної на підставі свідчень екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Зварича.

Ігор Зварич нібито повідомив слідству, що за призначення співробітників у Львівському апеляційному адміністративному суді тільки своєму керівництву він передавав суму, еквівалентну 150 тисячам доларів США.

У свою чергу голова ВАСУ Олександр Пасенюк заявив у коментарі для тижневика «Дзеркало тижня», що звинувачення керівництва Вищого адміністративного суду України у причетності до корупції є спробою тиску на судову систему напередодні президентських виборів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG