Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 11:30

У Будапешті завершують будівництво наймодернішої кіностудії Європи


Угорщина – На околиці Будапешта завершують зведення однієї з найбільших кіностудій Європи. Будують новітню «фабрику мрій» інвестори зі Сполучених Штатів Америки в кооперації з угорцями. Вже зараз деякі американські видання прогнозують цій кіностудії з модерним устаткуванням у центрі Європи досить цікаве майбутнє.

Кошторис будівництва кіностудії сягає 70 мільйонів доларів. Один із власників незалежної американської компанії Raleigh Studios заявив виданню «Лос-Анджелес Таймз», що вкладати гроші в подібні проекти вигідно, адже в Угорщині помірні ціни на виробництво кінофільмів і не бракує професіоналів у кінематографі.

Приваблює американців і оригінальна архітектура угорської столиці. На думку інвестора, майбутня кіностудія може стати однією з найкращих у Європі.

Зведення кіностудії у XV районі Будапешта посувається досить швидко. Будівельники планують до весни наступного року завершити склад для декорацій, велику – до 5 тисяч квадратних метрів – сцену-павільйон, центр монтування картин, студію озвучення та велике штучне озеро для зйомки морських епізодів.

На кіностудії зніматимуть багато масових сцен


За будівництвом із цікавістю спостерігають мешканці району Ракошпалота. Зацікавлений у такому сусідстві і місцевий муніципалітет.

Мер XV району Будапешта Ласло Гайду сподівається на співпрацю з сусідами: «Тут зніматимуть багато епізодів до фільмів, адже можливості студії дозволяють це зробити, не кажучи вже про масові сцени зі статистами. За моїми підрахунками, на кіностудії можуть бути постійно залучені до двох тисяч осіб, а це зменшить безробіття серед населення».

У деяких павільйонах студії вже встигли зняти кілька угорських фільмів. Тим часом нова продюсерська компанія з Америки вже уклала два контракти з голівудськими кіностудіями і так само шукає партнерів у Західній Європі. Виробничі можливості дозволяють режисерам працювати у різних кіножанрах – від так званих мильних опер, історичних картин, мелодрам і до випуску гостросюжетних фільмів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG