Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко ветуватиме закон про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу проти грипу


Президент Віктор Ющенко має намір застосувати право вето до закону про виділення 1 мільярда гривень з коштів Національного банку України на боротьбу проти грипу.

Як сказав Віктор Ющенко, на думку Прем’єра, єдиним способом фінансування є емісія гривні. За словами Президента, спроби вилучити ці кошти в Національного банку – це продовження політики емісії, що, у свою чергу, призведе до девальвації гривні. Глава держави говорив про це з журналістами під час гарячої телефонної лінії в редакції газети «Комсомольская правда в Украине».

Віктор Ющенко також повідомив, що разом з вето він також надасть свої пропозиції про те, де взяти кошти для фінансування боротьби проти епідемії грипу.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко у середу знову закликала Президента Віктора Ющенка не зволікати із ухваленням закону про виділення 1 млрд. гривень на боротьбу проти грипу.

Водночас Прем’єр-міністр звинуватила Президента у блокуванні діяльності уряду по боротьбі з епідемією грипу: «Поки уряд не отримає необхідної кількості фінансових ресурсів, ми не можемо укласти жодного контракту, ми не можемо сьогодні боротися з епідемією. Ми вважаємо, що діяльність Президента, коли він свідомо не підписує закон про виділення коштів на боротьбу з епідемією, за який проголосували майже всі депутати в парламенті – понад 400 народних депутатів, – це є прямою діяльністю проти України».

Минулого тижня Верховна Рада виділила з державного бюджету на 2009 рік і направила в резервний фонд 1 млрд. гривень для боротьби проти епідемії грипу.
XS
SM
MD
LG