Доступність посилання

ТОП новини

Плюси президентства Віктора Ющенка, справу «педофілів-артеківців» вкрали на київському вокзалі? (Огляд преси)


Київ – Цього тижня ЦВК закінчує реєстрацію претендентів на президентську посаду. Основні гравці вже отримали посвідчення кандидатів і розгорнули роботу виборчих штабів. Газета «Діло» сьогодні розповідає про роботу регіональних виборчих штабів Юлії Тимошенко. Головне, на чому Юлія Володимирівна зосередилась в областях – допомагати земельним управлінням готувати акти на видачу землі населенню. Щодо матеріальних питань, то їх, як зазначає видання, коментують без ентузіазму. Однак газетярам все ж стало відомо, що в середньому зарплата офіційного представника штабу складає 1,5-2 тис. грн.

«Ізвєстія» в Україні» аналізують з якими командами кандидати йдуть в президенти. Сьогодні видання розповідає про оточення Віктора Ющенка, в кадровому арсеналі якого, на думку газетярів, не так вже й багато впливових осіб. Серед них журналісти називають прізвища Віри Ульянченко, Володимира Стельмаха, Валентина Наливайченка, Миколи Оніщука та Івана Васюнника. Значно поменшало в команді В.Ющенка і підприємців. Про нечисленну бізнес-підтримку чинного президента докладніше в статті «Бджоли попутали».

«Плюси президентства Віктора Ющенка», - у статті під таким заголовком експерти газети «День» наголошують, що чинний Президент не зробив того, що на його місці зробили б інші, зокрема – у сфері розподілу власності на свою користь. Тобто В.Ющенко не брав участі у глибокій корупційній діяльності, до якої, на думку експерта, схильні основні його опоненти. А ще Ющенко не спокусився реалізувати свої повноваження, які б гарантували йому друге президентство. Він розбирається в економіці, але не розбирається в людях. Про інші плюси і вади президента та що завадило йому реалізувати високі ідеї – в сьогоднішньому числі газети «День» .

Коли людина платить гроші, вона хоче щось за це отримати. Що ж отримують ті, хто став кандидатом в президенти, внісши за це 2,5 млн. грн. Тему досліджує газета «Сегодня» у статті «Безкоштовний проїзд за 2,5 мільйона».

Справу «педофілов-артеківців» викрадено на київському вокзалі. Як пише газета «Факти», матеріали справи, передані кримською прокуратурою в Генеральну з провідником фірмового поїзда «Сімферополь – Київ», отримав лжеспівробітник Генпрокуратури. Подробиці – матеріалі під рубрикою «Скандал».

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG