Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 09:48

Податківці борються з перевищенням цін на ліки


Державна податкова адміністрація в Київській області виявила 161 факт перевищення граничних цін на медпрепарати та лікарські засоби, повідомив на брифінгу перший заступник голови ДПА у Київській області, начальник управління податкової міліції Олександр Корняков.

За його словами, встановлено 364 факти відсутності в аптеках Київської області обов’язкових лікарських засобів і медпрепаратів на період карантину.

Встановлені факти мають ознаки злочину – реалізація споживачем недоброякісної продукції, сказав він, і винних чекають штрафні санкції або виправні роботи до 2 років із позбавленням права займатись такою діяльністю строком на 3 роки.

Тим часом загалом по Україні в результаті перевірок аптечних закладів робочі групи Державної податкової служби станом на четвер виявили в українських аптеках 747 фактів перевищення граничних роздрібних цін на медпрепарати і 5 тисяч 196 фактів відсутності окремих обов’язкових лікарських засобів на період карантину, повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації України.

Протягом цих перевірок, що тривають із 30 жовтня, податківці також виявили 1 тисячу 465 порушень податкового законодавства і вилучили з незаконного обігу медичної продукції на суму 17 мільйонів 300 тисяч гривень; із порушників буде стягнуто штрафи на суму 5 мільйонів 900 тисяч гривень.

Recommended

XS
SM
MD
LG