Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 02:49

Кількість хворих на цукровий діабет до 2030 року може зрости до 435 мільйонів


Кількість хворих на цукровий діабет у світі може зрости до 2030 року з нинішніх 285 мільйонів до 435 мільйонів осіб, а щорічна шкода світовій економіці, що завдається цією недугою, може досягти півмільярда доларів.

Із таким попередженням виступила Міжнародна діабетична федерація (МДФ) напередодні Всесвітнього дня боротьби з діабетом, котрий відзначають сьогодні.

Згідно з поширеними даними, щороку цукровий діабет розвивається у 7 мільйонів осіб, і щорічно це захворювання, котре займає четверте місце в списку найнебезпечніших, забирає життя 4 мільйони людей. У 2010 році збитки світової економіки від наслідків цукрового діабету, на думку експертів, становитимуть 376 мільйонів американських доларів, що дорівнює 11,6 відсотка всіх витрат у світі на медицину.

Всесвітній день боротьби з діабетом відзначається під егідою ООН із 2007 року. Дата 14 листопада була вибрана на знак визнання заслуг одного з відкривачів інсуліну, канадського фізіолога і лікаря Фредеріка Бантінга, який народився цього дня в 1891 році. Сьогодні сотні пам'ятників, монументів, відомих будівель по всьому світу підсвічуватимуться синім кольором – кольором символу, затвердженого ООН для цукрового діабету (синє коло).

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG