Доступність посилання

ТОП новини

Посол Росії Зурабов найближчим часом прибуде до України – Порошенко


Надзвичайний і Повноважний Посол Росії в Україні Михайло Зурабов найближчим часом прибуде до нашої держави, заявив сьогодні журналістам керівник МЗС України Петро Порошенко. При цьому він послався на інформацію, отриману від міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

За словами Петра Порошенка, відсутність в Україні посла Росії не є проблемою.

«Це взагалі не є проблема – Росія представлена тимчасовим повіреним, який повністю уповноважений здійснювати дипломатичну діяльність», – зауважив міністр закордонних справ України, зазначивши, що у зв’язку з відсутністю посла динаміка відносин України з Росією абсолютно не послаблюється.

Він нагадав, що 23 жовтня відвідав Росію, де провів низку консультацій з багатьох питань двосторонньої співпраці, й усі домовленості, досягнуті в рамках того візиту, виконуються.

11 серпня російський президент Дмитро Медведєв у своєму відкритому зверненні до Президента України Віктора Ющенка констатував погіршення російсько-українських відносин під час перебування Ющенка на посаді Президента. Медведєв також повідомив, що вирішив відкласти приїзд посла Росії до України.
XS
SM
MD
LG