Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко створює спецгрупу для вивчення цінової політики у сфері медицини


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко створює спеціальну міжвідомчу робочу групу для вивчення цінової політики при закупівлі медичного обладнання, ліків та вакцин за бюджетні кошти.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу в аеропорту «Бориспіль» перед відльотом з робочою поїздкою до Хмельницького.

За словами Прем’жр-міністра, до складу міжвідомчої групи, яку очолить вона сама, будуть запрошені представники Генеральної прокуратури, Державної податкової адміністрації, Головного контрольно-ревізійного управління, кожної парламентської фракції і журналісти, які проводили журналістське розслідування щодо формування цін при централізованих закупівлях.

Голова уряду повідомила, що таке рішення вона ухвалила у зв’язку із виявленням різниці у цінах при закупівлях, за результатами її особистих переговорів із виробниками, а також переговорів міністерств та їхніх закупівель.

«Така комісія буде створена з сьогоднішнього дня моїм розпорядженням, і я не заздрю тим чиновникам, де б вони не знаходилися – у цьому уряді, який я очолюю, чи в попередніх урядах. Якщо тільки буде встановлено хоч один факт, що купують медичне обладнання і лікарські засоби з такими відкатами і незрозумілими націнками, я буду особисто ініціювати порушення кримінальних справ, найжорсткіше розслідування, і відповідати ці люди будуть у повній мірі за діючими законами України», – заявила Прем’єр-міністр.
XS
SM
MD
LG