Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 12:24

Іспанія погодилася допомогти Україні з доставкою ліків на «Аріану»


Іспанія погодилась допомогти Україні доставити медикаменти на захоплене сомалійськими піратами судно «Аріана». Про це повідомив сьогодні на брифінгу після повернення з Брюсселя міністр закордонних справ України Петро Порошенко.

Він зазначив, що сьогодні мав телефонну розмову з міністром закордонних справ Іспанії Мігелем Моратіносом, під час якої вони домовились про координацію дій щодо протидії піратству.

Петро Порошенко зауважив, що вже був відправлений вантаж медикаментів для українських моряків судна «Аріана», але цей вантаж не дійшов до них.

За словами Порошенка, іспанська сторона запропонувала також евакуювати з судна хвору українку, але пірати в жорсткій формі відмовили.

Крім того, міністр закордонних справ України повідомив, що сьогодні в Римі відбулася зустріч іспанського прем’єра з президентом Сомалі, під час якої домовились про «жорстку і плідну» координацію дій в цьому напрямку.

Балкер «Аріана» був захоплений 2 травня. В заручниках у піратів залишаються 24 моряки з України, в тому числі жінка, яка на 5-му місяці вагітності втратила дитину і зараз перебуває у тяжкому стані.

Recommended

XS
SM
MD
LG