Доступність посилання

ТОП новини

До України з робочим візитом прибув Саакашвілі


Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі прибув до України із дводенним візитом для зустрічей із владою.

Біля трапа літака в аеропорту «Бориспіль» його зустрічали Київський міський голова Леонід Черновецький, Надзвичайний та Повноважний посол Грузії в Україні Ґріґол Катамадзе та інші офіційні особи, повідомляють у прес-службі КМДА.

Відповідаючи на запитання журналістів, які очікували на прибуття Президента Грузії, Черновецький сказав: «У нас багато спільного – у Грузії та України. Багато пов’язано з Грузією і у мене особисто, адже я провів там чимало років. Тому я вважаю, що маю бути тут сьогодні і від імені всіх киян щиро вітаю Президента цієї гідної країни».

Під час візиту грузинського президента відбудеться його зустріч із главою української держави Віктором Ющенком, а також українсько-грузинський бізнес-форум.

Крім того, заплановано підписання кількох угод, зокрема угоди між Кабінетом Міністрів й урядом Грузії про повітряне сполучення та про співробітництво між міністерствами юстиції двох країн.

Рік тому, 21 листопада 2008 року, Саакашвілі відвідав Україну для участі в заходах із нагоди 75-х роковин Голодомору 1932-1933 років.
XS
SM
MD
LG