Доступність посилання

ТОП новини

У Криму відбудеться зустріч голів урядів України і Росії


У Ялті, в Лівадійському палаці, сьогодні засідатиме Комітет із питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії. У засіданні візьмуть участь прем’єр-міністри України та Росії Юлія Тимошенко та Володимир Путін.

14 листопада Юлія Тимошенко заявила, що на спеціальному засіданні українсько-російської економічної комісії знову порушуватиметься питання щодо оптимізації ціни для України на природний газ.

Однак уже вчора Тимошенко сказала, що газові питання обговорюватися не будуть. За її словами, на засіданні економічного комітету «жодного питання, що стосується природного газу, розглядатися не буде, з однієї простої причини – у нас немає сьогодні проблемних питань в цій сфері. У нас на 10 років врегульовані всі питання, починаючи від ціноутворення і закінчуючи всіма аспектами співпраці щодо транзиту. Крім того, у нас врегульовані всі відносини за розрахунками».

За словами Тимошенко, сторони обговорюватимуть питання збагачення урану в єдиному збагачувальному центрі, а ще говоритимуть про будiвництво на територiї України заводу для виробництва власного ядерного палива.

Україна також запропонує Росії підписати нову угоду про створення зони вільної торгівлі, повідомила Юлія Тимошенко.
XS
SM
MD
LG