Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 06:16

Регламентний комiтет додатково вивчить документи про відкликання Мартиненка


Регламентний комітет Верховної Ради має намір додатково вивчити документи про відкликання Миколи Мартиненка з посади голови фракції блоку «Наша Україна – Народна Самооборона». Про це повідомив перший заступник голови фракції Партії регіонів, голова регламентного комітету Олександр Єфремов.

За його словами, комітет на своєму засіданні ухвалив рішення, що документи, які надійшли до комітету щодо відкликання Мартиненка, оформлені неналежним чином.

«Потім представники в регламентному комітеті від фракції Блоку Юлії Тимошенко розпочали оскарження цього рішення. Прийнято було таке рішення – ми дорозглянемо це питання на наступному засіданні», – сказав Єфремов.

Він не назвав точну дату наступного засідання комітету, але зауважив, що воно відбудеться в грудні.

Голова комітету не виключив можливість затягування вирішення питання з головою фракції НУНС до того моменту, поки фракція не ухвалить остаточного рішення більшістю голосів з цього питання.

6 листопада головуючий на засіданні парламенту перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович зачитав звернення 38 депутатів з фракції НУНС про відкликання Мартиненка з посади лідера фракції.

Після цього народний депутат з фракції НУНС Роман Зварич заявив, що 23 жовтня засідання фракції не проводилося, і рішення з приводу усунення Мартиненка з посади голови фракції не ухвалювали, а документ, який свідчить про нібито існування такого рішення, «є фальсифікованим».

Recommended

XS
SM
MD
LG