Доступність посилання

ТОП новини

Свiтовий банк пiдтримує план реформ охорони здоров’я в Українi


Свiтовий банк висловив пiдтримку генеральному плану реформування системи охорони здоров’я в Українi та готовий допомогти в пошуку донорiв – мiжнародних iнституцiй.

Про продовження дiалогу щодо реформування галузi мiж Свiтовим банком i Мiнiстерством охорони здоров’я України йшлося пiд час зустрiчi першого заступника глави МОЗ Василя Лазоришинця за участю iнших представникiв вiдомства та координатора програм людського розвитку банку Рекхи Менон, повiдомляє прес-служба Мiнохорони здоров’я.

Як повідомив Лазоришинець, у планах Мiнохорони здоров’я розробити трирiвневу систему надання медичної допомоги. Особливу увагу планується надати первиннiй ланцi та пiдготовцi достатньої кiлькостi високопрофесiйних сiмейних лiкарiв. Наступним кроком буде реформування екстреної меддопомоги та вторинної ланки. Третiй етап реформування полягає в забезпеченнi високоспецiалiзованої допомоги та створеннi унiверситетських лiкарень.

Представник Світового банку повiдомила, що супровiд програми в Українi на цьому етапi здiйснюватиме Лореiн Хопiнс, яка має великий досвiд реформування систем охорони здоров’я в Схiднiй Європi. Вона запевнила, що Свiтовий банк пiдтримує генеральний план реформ та розумiє необхiднiсть пiдтримки iнвестицiй на першому етапi реформ.

Крiм того, координатор програм зазначила, що банк готовий допомогти також у пошуку iнших донорiв. «Грошi мають йти в галузь, яка найбiльше цього потребує», – наголосила Рекха Менон.
XS
SM
MD
LG