Доступність посилання

ТОП новини

Регіони проти відставки уряду? Кого і за скільки Партія регіонів хоче підкупити в парламенті? (Огляд преси)


Київ – «Регіони проти відставки Кабміну». У статті під таким заголовком газета «Нова» публікує інтерв’ю з депутатом-регіоналом Олександром Стояном, який єдиний зі своїх однопартійців відверто зізнається: уряд ніхто й не думав відправляти у відставку. І її не буде, позаяк за неї не проголосують навіть ті, хто голосував за соціальні стандарти. Але, на переконання депутата, питання відставки потрібно було порушувати, щоб нагадати прем’єрові про відповідальність уряду перед Верховною Радою і співгромадянами.

Утім, як повідомили журналістам газети «Вечірні вісті» з поінформованих джерел, депутати з Партії регіонів планують підкуп щонайменше 61 парламентарія, виклавши за це у загальній кількості $183 мільйони, або у перерахунку на національну валюту – 1,5 мільярда гривень. Заголовок статті: «Мільярд за відставку».
Спікер парламенту Володимир Литвин критично ставиться до ідеї розгляду у парламенті питання відставки Кабміну. Але якщо те таки розглядатиметься Верховною Радою, він обов’язково буде на засіданні, попри відпустку.

Як нагадує газета «Факти», Голова Верховної Ради у зв’язку з участю у виборчій кампанії пішов у відпустку і в такий спосіб подає приклад іншим претендентам на президентський мандат, які продовжують вести передвиборну пропаганду з високих крісел. Про те, чому, на думку спікера, в Україні не буде введений надзвичайний стан і чому потрібно дружити Україні з Росією, він розповідає в інтерв’ю під рубрикою «З перших вуст».

У Міністерстві охорони здоров’я – корупційний скандал. З’ясувалося, що за ліки переплачували кошти, хоча виробники пропонували продати набагато дешевше. Газета «Діло» досліджує тему і докладно аналізує, як і на що були витрачені 0,5 мільярда гривень, виділених урядом на боротьбу з епідемією грипу, і які компанії найбільше на цьому заробили. Видання нагадує, що скандали навколо тендерної політики Міністерства охорони здоров’я розпалюються не вперше. «Все це масштабна корупція і розкрадання бюджетних коштів», переконаний експерт газети.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

XS
SM
MD
LG