Доступність посилання

ТОП новини

Баба Параска вшанувала річницю «помаранчевої революції»


На святкування п’ятиріччя «помаранчевої революції» на майдані Незалежності в Києві в неділю зібралися близько 100 осіб, серед яких була й «народна героїня» Майдану, відома як «баба Параска», – Параскевія Королюк.

Вона побажала всім лідерам «помаранчевої революції» помиритися і подати один одному руки, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

Про свої плани на президентські вибори 2010 року вона сказала: «Я «свіжих» обирати не буду. «Свіжі» лідери мені не потрібні. Вони по-новому набиватимуть кишені. А ці, які вже набили кишені, може, вже зупиняться, вже, можливо, працюватимуть на народ і на Україну».

На прохання журналістів прокоментувати діяльність Віктора Ющенка на посаді Президента баба Параска сказала: «Люди говорять, що нічого не зробив. Це брехня».

Вона висловила переконання, що «помаранчева революція» подарувала українцям свободу. «Я все одно Україну, і народ, і Президента, і цих лідерів не залишу», – наголосила вона.

Самих керівників «помаранчевої революції» на заході не було.

Святкування організувала «Коаліція учасників «помаранчевої революції» (КУПР).

Перший заступник голови організації «Сила нації» Павло Нусс, виступаючи на мітингу, заявив, що жоден із нинішніх кандидатів на посаду Президента не має права носити «почесне високе звання батька нації».

А ще один промовець, Валерій Гуменюк, якого агентство назвало «депутатом районної ради Києва», сказав: «Революція не закінчилася. Це закономірно. Неможливо було за п’ять років зробити всі перетворення, на які люди чекали».

22 листопада на пам’ять про початок подій осені 2004 року в Україні відзначають День Свободи. Його встановив Президент Віктор Ющенко своїм указом 2005 року.
XS
SM
MD
LG