Доступність посилання

ТОП новини

ВООЗ: Україна має ухвалити політичне рішення про вакцинацію від грипу


Представники Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я заявляють, що Україна на політичному рівні має ухвалити рішення про проведення вакцинації від грипу A/H1N1 чи відмови від неї.

Про це сьогодні заявила заступник регіонального директора ЄРБ ВООЗ Ната Менабде під час зустрічі з керівництвом МОЗ, повідомили в прес-службі міністерства.

Менабде висловила занепокоєння ситуацією, яка склалася в Україні з захворюваністю на грип A/H1N1, та відзначила оперативність, професіоналізм, з яким Україна вирішує проблеми.

«У вас є бажання та вміння для мобілізації сил, аби тримати під контролем ситуацію. Ми вважаємо адекватними та правильними заходи, які вживає Україна в лікуванні хворих», – сказала представник ВООЗ.

При цьому Менабде зауважила, що з технічної точки зору ВООЗ даватиме рекомендації щодо необхідності вакцинації проти грипу A/H1N1.

Крім того, за її словами, в державі має бути налагоджена система контролю за поствакцинальними реакціями та ускладненнями, надана увага лабораторній діагностиці.

За інформацією ВООЗ, на сьогодні в світі використано 65 мільйонів доз вакцин в 16 країнах.

Із 3 листопада в Україні працювала група експертів ВООЗ у боротьбі проти грипу. Експерти вивчали причини поширення цієї хвороби.
XS
SM
MD
LG