Доступність посилання

ТОП новини

Україна розраховує на позитивне рішення УЄФА – Васюник


Україна сподiвається на позитивне рiшення виконкому УЄФА 11 грудня, за яким має пiдтвердитися право чотирьох українських мiст на проведення фiнальної частини чемпiонату Європи з футболу в 2012 роцi. Про це заявив вiце-прем’єр Iван Васюник.

«Ґрунтуючись на реальному прогресi та на реальнiй оцiнцi можливостей, це дозволило менi, як представниковi уряду, вчора на засiданнi (наглядової ради УЄФА) i сьогоднi вiдповiдально заявити, що всi чотири українських мiста здатнi вчасно i на високому якiсному рiвнi пiдготувати свою iнфраструктуру», – заявив Васюник.

За словами віце-прем’єра, в своєму звiтi перед наглядовою радою УЄФА він особливо наголосив на тому, що фактично «всi критичнi точки, на якi вказували експерти УЄФА 13 травня поточного року, уже пройдені».

За словами Васюника, набрало темпiв будiвництво стадiону в Львовi, розпочата реконструкцiя аеропортiв i будiвництво додаткових термiналiв у Донецьку та Львовi.

Як наголосив віце-прем’єр, фактично для України залишилося єдине проблемне питання, на яке звертають увагу експерти УЄФА, – це питання фiнансування.

УЄФА має назвати остаточний перелік українських мiст, що прийматимуть матчi чемпiонату Європи з футболу 2012 року, на засiданнi на Мадейрi 10-11 грудня цього року.
XS
SM
MD
LG