Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 05:27

Слiдча комiсiя Ради пропонує повторити аналiзи Ющенка на отруєння


Тимчасова слiдча комiсiя Верховної Ради з розслiдування обставин отруєння Вiктора Ющенка в 2004 роцi заявляє про необхідність провести новi дослiдження аналiзiв, якi пiдтверджували б версiю отруєння, а також змiнити склад прокурорської слiдчої групи.

Як повiдомили в прес-службi комiсiї у вiвторок, члени слiдчої комiсiї одноголосно затвердили промiжний звiт про свою роботу в перiод з квiтня до листопада 2009 року. Документ уже передали до секретарiату парламенту.

Парламентарі заявляють, що за бiльш нiж п’ять рокiв, що минули з вересня 2004 року, коли Ющенко з парламентської трибуни офiцiйно заявив про своє умисне отруєння, Генпрокуратура так i не висунула звинувачення в кримiнальнiй справi за фактом цього злочину жоднiй конкретнiй особi. Як мовиться у звiтi, прокурори не встановили анi мiсця, анi часу скоєння злочину, не пiдтвердили і самого факту умисного отруєння Ющенка.

Члени комiсiї iнформують Верховну Раду про те, що тимчасова слiдча комiсiя парламенту продовжуватиме свою роботу вiдповiдно до чинного законодавства України, а за результатами роботи парламенту нададуть остаточний звiт.

Планується, що промiжний звiт про роботу комiсiї за квiтень-листопад 2009 року її голова Володимир Сiвкович озвучить у сесiйнiй залi парламенту найближчого сесiйного тижня.
XS
SM
MD
LG