Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 21:17

Скільки парламентарів готові підтримати відставку уряду Тимошенко? У який спосіб Партія регіонів хоче відставити Кабмін? (Огляд преси)


Київ – Чи зможе Партія регіонів зібрати 226 голосів для відставки уряду Тимошенко? Відповідь шукали журналісти газети «Діло». Видання інформує, що Партія регіонів збирається скористатися завтрашнім позачерговим засіданням Верховної Ради, щоб зібрати якнайбільше підписів за проголошення вотуму недовіри Кабмінові. Нині ж за формальну відставку уряду, за інформацією видання, є лише 180 підписів. Більша частина з них належить «регіоналам». Однак у цій політичній силі сумлінно приховують точну кількість підписантів. Тож газетярі розпитували представників різних фракцій щодо їхнього ставлення до відставки.

Як стверджує газета «Вечірні вісті», кампанія «регіоналів» за відставку уряду гарантує незвичайний поворот. А саме: спікером стає «нашоукраїнець» В’ячеслав Кириленко, першим віце-спікером – комуніст Адам Мартинюк, «регіонал» Олександр Лавринович «опускається» на місце віце-спікера. Три фракції укладають коаліцію, котра знімає чинний уряд і призначає новий – на чолі з Юрієм Єхануровим. Про те, для чого це потрібно, розповідається в статті «Заблудилися серед трьох крісел».

У Києві до кінця року планують впровадити соціальні пластикові картки для пільговиків, які забезпечуватимуть людям безплатний проїзд на транспорті, пільгові тарифи на житлово-комунальні послуги тощо. Для пільговиків соцкартки – неабияка зручність. А для розробників та виконавців проекту – можливість розпоряджатися бюджетними коштами столиці, точніше, коштами платників податків… Тому журналістам газети «Голос України» видається дивним, чому столичний голова Леонід Черновецький вирішив залучити для цього московський банк, а не, скажімо, банк «Хрещатик», який вважається муніципальним. Відповіді – в статті «Хто наживеться на пільгових грошах»?

У Харкові «на замовлення» знищують промислові підприємства, які приносять державі багатомільйонні прибутки, стверджує газета «Україна молода». Видання пише, що два великі підприємства Харкова за рішенням обласного господарського суду потрапили під процедуру санації і можуть невдовзі поповнити довгий список знищених заводів-банкрутів. Керівники регіону називають цю оборудку черговою рейдерською атакою і просять правоохоронні органи втрутитися у справу. На їхню думку, ситуація, коли долю багатотисячних колективів і перспективних виробництв одним помахом пера вирішують арбітражні керуючі, а не профільні фахівці, стала надто загрозливою, щоб можна було й далі робити вигляд, що цього лиха в країні не існує. Заголовок статті – «Кілер для заводу».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG