Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 00:29

Олег Рябоконь


Олег Рябоконь
Вчасно подані документи та сплачена застава у 2,5 млн. грн. дозволили засновнику та керуючому партнеру юридичної фірми «Magisters» Олегові Рябоконю стати першим офіційно зареєстрованим ЦВК кандидатом на президентських виборах 2010 року.
Очолювана ним компанія під час «помаранчевої» революції вже захищала інтереси Віктора Ющенка у Верховному суді України після другого туру президентських виборів.
Нинішні виборчі перегони для знаного у вузьких колах юриста – спроба заявити про себе як про публічного політика.

Біографічні дані

Народився 17 грудня 1973 року у Вінниці.
Після закінчення із золотою медаллю середньої школи, вступив до Українського інституту міжнародних відносин за спеціальністю «міжнародне право».

Закінчив юридичну магiстратуру в Джорджтаунiвському унiверситетi (м. Вашингтон, США), навчався в Школi державного управлiння iм. Кеннедi (Гарвардський унiверситет, США). Магiстр мiжнародного права.

У 1995 року Олег Рябоконь був координуючим експертом Міністерства зовнішньоекономічних зв'язків України з питань вступу України до ГАТТ / СОТ.

У 1997 році разом із Сергієм Свирибою заснував юридичну компанію «Магістр & Партнери».
У 1999 році – радник міністра з охорони навколишнього середовища та ядерної безпеки. Був позаштатним радником першого віце-прем’єра, першого заступника міністра фінансів, Державного секретаря з питань торгівлі Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.

У 2006 році компанія «Магістр & Партнери» злилася із юридичною фірмою «Правіс: Резніков, Власенко та Партнери».
У 2008 році після почергового злиття із компаніями Legas Legal Solutions (Росія) та «БелЮрБюро» компанія перетворюється на міжнародну юридичну компанію «Magisters».
У жовтні 2009 року Олег Рябоконь самовисунувся кандидатом у Президенти України.

Юридична діяльність

Основна сфера юридичної діяльності Олега Рябоконя – торгові обмеження і спори, митні питання попередження торгових розслідувань у різних країнах тощо.

За всю свою юридичну кар’єру він представляв інтереси міжнародних клієнтів у більш ніж 90 торгових розслідуваннях і переговорах в багатьох країнах, включаючи Болгарію, Угорщину, Венесуелу, Європейський Союз, Індію, Індонезію, Канади, Перу, Польщі, Росії, США, Таїланд, Тайвань, Україну, Чехію та Чилі.

Брав участь у розробці торгового законодавства України, яке було прийняте під загальною назвою «Антидемпінговий кодекс».
У 2000 році компанія «Магістр & Партнери» представляла інтереси Уряду України в спеціальному розслідуванні, що проводиться Офісом
Торговельного представника США щодо прав інтелектуальної власності в Україні.

У 2004 році був радником при Групі високого рівня, яка готувала документи про створення Єдиного Економічного Простору (ЄЕП).
У 2006 році у співпраці з Гаррі Хорлік, Старшим партнером Wilmer Hale (Вашингтон, США), Олег Рябоконь представляв інтереси металургійних підприємств та Уряду України у гучній справі, в результаті якого Україна була визнана країною з ринковою економікою Міністерством торгівлі США в грудні 2006 року.

Нагороди та відзнаки

У 1998, 2000 та 2003-2006 роках Олег Рябоконь відзначений як один з провідних юристів світу з торгового права (бюлетень «Хто є хто в міжнародному торговому і митному праві» (Law Business Research, London).

Стипендіат Державного Департаменту США, Бюро з питань освіти та культури, програма ім. Едмунда Маскі.

Асоційований член Американської асоціації юристів.

Член Міжнародної асоціація юристів .

Член правління Асоціації правників України.

Сім’я
Одружений.
Виховує двох дітей – сина та доньку.

Матеріальні статки

Олег Рябоконь – офіційний мільйонер.

У 2008 році, відповідно до офіційної декларації, він заробив 5 млн. 919 тис. грн. Із них 5 млн. 320 тис. грн. – заробітна плата, 479 тис. грн. – довід від підприємницької та незалежної професійної діяльності, 100 тис. грн. – дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав, 19, 8 тис. грн. – дивіденди, відсотки та роялті.

Загальна сума доходів членів його сім’ї – 619,3 тис. грн. Із них 426,3 тис. грн. одержано за рахунок підприємницької і незалежної професійної діяльності, 49,9 тис. грн. – заробітна плата, а 143,1 тис. грн. внесено до рядка «інші доходи».
У власності Олега Рябоконя – земельна ділянка площею 115 тис. 293 кв. м., дача площею 280,5 кв. м., квартира площею 118,53 кв. м. У нього є автомобілі Toyota Land Cruiser, Suzuki Grand Vitara.

Члени його сім’ї володіють нежилим приміщенням площею 790,1 кв. м., а також автомобілями Lexus RX 400 та Volkswagen.
Розмір внесків (паїв) Рябоконя до статутних (пайових) фондів підприємств, установ і організацій складає 80 тис. грн., а сума грошових коштів на рахунках банків і інших фінансово-кредитних установ - 221,5 тис. грн.

Програмні засади

Головна мета кандидата в Президенти України Олега Рябоконя – створення громадянського суспiльства шляхом самоорганiзацiї.
Окрім цього кандидат у президента виступає за:

- перевiрку вiдповiдностi квалiфiкацiйним вимогам суддiв, якi призначаються Президентом на посаду суддi вперше;
- опублiкування всiх статей бюджету секретарiату Президента, органiв державної влади, пiдконтрольних Президенту, а також забезпечення повного доступу громадян до всiх статей видаткiв цих органiв на щоквартальнiй основi;
- запровадження обов'язкової декларацiї доходiв, в тому числi у виглядi безоплатного користування майном, i видаткiв всiх державних службовцiв та членiв їх сімей;
- прийняття нової кадрової полiтики європейського рiвня, яка дозволить кожному громадянину обiймати керiвнi посади в державi на пiдставi конкурсу за чiткими професiйними i особистими критеріями;
- інiцiювання введення додаткових повноважень громадським радам при державних органах влади i управлiння, органах мiсцевого самоврядування.
XS
SM
MD
LG