Доступність посилання

ТОП новини
25 Травень 2019, Київ 19:58

Ющенко: завершення демаркацiї кордону з Росією залежить вiд полiтичної волi Москви


Президент Віктор Ющенко заявляє, що позиція Росії не дає можливості провести демаркацію українсько-російського кордону. Про це він сказав, виступаючи у Військовому інституті Національного університету імені Тараса Шевченка.

«Я не скажу, що у нас багато питань по демаркації. Таких точок практично немає, які б заважали проводити демаркацію... Я впевнений, що за 18 років демаркацію давно можна було завершити за наявності доброї волі», – сказав Ющенко.

За його словами, Україна багато разів зверталася до російської сторони щодо необхідності проведення демаркації спільного кордону.

Як приклад Ющенко навів взаєморозуміння, досягнуте з Білоруссю і Молдовою про необхідність проведення демаркації кордону з цими країнами.

Також Президент висловив сподівання на те, що Росія до 2017 року виведе свій Чорноморський флот з території України.

Як повідомляють у прес-службі українського МЗС, Міністерства закордонних справ України й Росії проведуть політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ 7 грудня в Москві. Сторони мають намір розглянути широкий спектр питань, у тому числі й питання демаркації українсько-російського кордону.
XS
SM
MD
LG