Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко просить Раду повернутися до розгляду закону про вибори


Президент Віктор Ющенко виступає за повторний розгляд Верховною Радою внесення змін до законодавства про вибори Президента. Про це повідомила заступник голови Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

За її словами, Ющенко направив відповідного листа спікеру Володимирові Литвину.

«Президент вважає за необхідне і можливе, і відповідну пропозицію вносить у парламент, повернення до розгляду проекту закону України про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо виборів Президента», – сказала Ставнійчук.

У листі також мовиться, що парламент, відмовившись внести зміни до виборчого законодавства, проігнорував позицію профільного комітету Верховної Ради, який вніс свої пропозиції з цього питання, позицію Конституційного Суду, що раніше визнав неконституційними низку положень виборчого законодавства і рекомендував парламенту врегулювати спірні питання, і міжнародних експертів – Венеціанської комісії та Організації з безпеки і співпраці в Європі.

Ющенко наголошує, що без внесення змін у низку положень виборчого законодавства щодо виборів Президента неможливо провести чесні й відкриті вибори, заявила Ставнійчук.

При цьому, за її словами, Верховна Рада при розгляді 2 грудня змін до виборчого законодавства, використовувала регламент, який Конституційний Суд визнав неконституційним.

Вчора Верховна Рада вiдхилила законопроект про внесення змiн до деяких законiв щодо виборiв Президента України.
XS
SM
MD
LG