Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 00:30

Створена Спілка письменників союзної держави Росії й Білорусі


У Мінську відбувся установчий з’їзд Спілки письменників союзної держави Росії і Білорусі. Окрім письменників, у роботі з’їзду брали участь дипломати і політики, зокрема, посол Росії в Мінську Олександр Сурков, керівник головного ідеологічного управління адміністрації президента Білорусі Всеволод Янчевський, міністри уряду Білорусі.

З’їзд розпочався гімнами Білорусі і Росії в Національній бібліотеці в Мінську. А потім виступив керівник Спілки письмеників Білорусі Микола Чергінець, який сказав, що «ми перебуваємо з вами у історичному залі, де керівники держав Казахстану, Росії і Білорусі підписали митну угоду про митний союз. У зі своїми президентами зробили великий крок у справі економічного зміцнення наших трьох держав».

Співголовами нової Спілки письменників стали білорус Микола Чергінець і росіянин Валерій Ганічев.

Заступник керівника Спілки білоруських письменників Борис Пятровіч засудив цей з’їзд, як «політичну сходку». «Там представники лише двох спілок Росії і Білорусі... і як ці дві можуть заявляти від імені всіх, я не уявляю. Мені здається, що цим всім стоять зовсім інші мета і завдання, які б мала вирішувати так організація. За цим стоять неприховані політичні цілі», – сказав Пятровіч.

У Білорусі є дві Спілки письменників, а в Росії їх аж п’ять.

Recommended

XS
SM
MD
LG