Доступність посилання

ТОП новини

Обама переніс приїзд на кліматичний саміт на його кінець, і цей крок вітають


У Білому домі оголосили, що президент Сполучених Штатів змінив свій графік і візьме участь у міжнародній конференції щодо кліматичних змін у данському Копенгагені в її кінці, а не на початку, як спершу планували.

За повідомленням Вашингтона, Барак Обама радий із того імпульсу, який отримали переговори щодо змін клімату напередодні цієї конференції.

У Данії прем’єр-міністр привітав цей крок американського керівника. Як заявив Ларс Локке Расмуссен, тверда позиція Барака Обами щодо кліматичних змін і його провідна роль у світі визначальні для успіху конференції, а його рішення прибути на її завершення свідчить про зростання політичної рішучості досягти нової широкої домовленості щодо клімату.

Зустріч у Копенгагені, що починається в понеділок, має на меті створити підвалини для розробки нового всесвітнього пакту про боротьбу з кліматичними змінами, який має замінити собою нині чинний Кіотський протокол 1997 року про скорочення викидів в атмосферу так званих парникових газів, які призводять до всесвітнього потеплішання.

Спершу планували, що Обама відвідає конференцію в Копенгагені в середу перед тим, як у четвер отримуватиме в Осло в Норвегії Нобелівську премію миру.
XS
SM
MD
LG