Доступність посилання

ТОП новини

«Львівводоканал» відкидає «провокації» про «неякісну» питну воду


Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» звернулося з листами у прокуратуру, СБУ та міліцію з метою встановити осіб, які поширюють у Львові провокаційні листівки з закликом не пити воду з кранів, «яка призводить до захворювань», і цим самим поширюють панічні настрої серед населення міста, повідомляє агентство «УНІАН» із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

У «Львівводоканалі» заперечують твердження анонімних листівок, ніби питна вода у Львові неякісна, й наголошують, що такі заяви не відповідають дійсності і не мають жодного підґрунтя.

«Якість питної води у Львові є однією з найкращих в Україні та відповідає вимогам стандарту ГОСТ 2874-82 і вимогам Державних санітарних норм і правил № 383. Щодня лабораторіями «Львівводоканалу» та СЕС відбирається та досліджується близько 50 проб води за 32 показниками. Вода до Львова надходить лише з артезіанських свердловин, глибина яких від 40 до 200 метрів. Кожен район Львова отримує воду з різних водозаборів. Відтак всюди вона якісна, але різниться хімічним складом, а тому і властивостями. Втім, уся вода, що подається до міста, є безпечна та якісна», – наголошено в повідомленні прес-служби.
XS
SM
MD
LG