Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 01:41

Тимошенко бачить футбольні невдачі через Ющенка й Януковича


«Тенденцію не помітити не можна. Як тільки на трибуні з’являються Ющенко і Янукович, – чекай невдачі», – пишеться в замітці від імені Прем’єр-міністра на сайті, що називає себе її «офіційним блогом … без політики».

Як мовиться в цій замітці, Юлія Тимошенко пригадує, як днями харківська футбольна команда «Металіст» програла київській «Оболоні», коли на трибунах були Віктор Янукович і Віктор Ющенко, і що так само за їхньої присутності збірна України програла Греції в матчі за вихід до Чемпіонату світу.

«Колі вони поодинці, то їхню «везучість» іще якось можна винести, але коли удвох – пиши пропало, нічого з цього хорошого не вийде. Про удачу можна забути. Єдине, що у них добре виходить на двох – це універсали», – мовиться в блозі «без політики» від імені Тимошенко.

«З огляду на це у мене пропозиція. Я хочу заборонити першим особам держави та одіозним політикам ходити на футбол, особливо на вирішальні матчі. Хай сидять вдома і дивляться матчі по телевізору. Причому поодинці, а не разом. І тільки у запису. Бо прямі трансляції також небезпечні. Раптом «воно» і по телевізору передається…» – написано в замітці.

Recommended

XS
SM
MD
LG