Доступність посилання

ТОП новини

Дипломати України і Росії домовилися домовлятися


У понеділок у Москві відбулися чергові політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ України і Росії, повідомили пресові служби зовнішньополітичних відомств обох країн.

Перший заступник міністра закордонних справ України Володимир Хандогій і статс-секретар, заступника міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін, зокрема, розглянули питання діяльності Чорноморського флоту Росії в Україні й його тимчасового перебування на українській території. Сторони домовилися провести додаткові консультації, щоб знайти шляхи вирішення проблем, і вирішувати їх за столом переговорів і без політизації.

Щодо делімітації Азовського і Чорного морів та Керченської протоки теж вирішили далі узгоджувати лінію кордону в цих акваторіях.

Обговорили дипломати й обмеження в’їзду громадян цих країн на територію іншої країни і шляхи, як вийти з цієї ситуації.

Серед іншого, російська сторона поінформувала українську про власні оцінки ситуації на Південному Кавказі.

Визначені терміни наступних двосторонніх зустрічей: підкомісії з питань Чорноморського флоту – навесні наступного року, делегацій на тему морських кордонів – 22–23 грудня в Києві і наступного кола політичних консультацій – у першій половині наступного року в Києві.
XS
SM
MD
LG